Автоматизація регіональних представництв "Ферозіт-Альфа"
ТОВ "Ферозіт-Альфа" - дистриб’ютор будівельних матеріалівТМ Ферозіт і Феромал, що виробляє ТОВ "Геліос". Компанія має свої представництва в 11 областях України, головний офіс знаходиться у Львові.
Підприємство, що динамічно розвивається, вже давно потребувало переходу з застарілої версії програми на новішу, оскільки в попередній версії не було можливості вести облік виробничих процесів та облік роботи регіональних представництв компанії. Оскільки співпрацею з компанією "Медіа Сервіс" керівництво було задоволене, за допомогою в підборі необхідного програмного забезпечення звернулися саме до нас.
Проаналізувавши побажання і вимоги замовника до майбутньої системи автоматизації, спеціалісти "Медіа Сервісу" визначили головні задачі:
- ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку;
- облік виробничих процесів;
- управління діяльністю регіональних офісів-складів.
Для вирішення цих задач було підібрано комплекс програмних продуктів, а керівною програмою обрано "Управління виробничим підприємством для України", в регіональних офісах впроваджуються "Управління торгівлею для України", дані з яких консолідуються в таку ж конфігурацію, встановлену в головному офісі підприємства.
Після узгодження всіх деталей і затвердження графіку виконання робіт, спеціалісти компанії-виконавця розпочали впровадження. В конфігурації були внесені зміни згідно побажань клієнта:
- розрахунок планової собівартості продукції;
- відслідковування рентабельності виробницва на основі моніторингу коливань цін на затратні матеріали;
- значно дороблені обмінні процесі між "Управління виробничим підприємством 8" і "Управління торгівлею 8" в головному офісі.
Було автоматизовано всього 32 робочих місця, з яких 25 - для роботи в клієнт-серверному режимі.
Завдяки успішному впровадженню комплексу програмних продуктів працівники ТОВ "Ферозіт-Альфа" отримали можливість:
- вести бухгалтерський та податковий облік всіх підрозділів підприємства в одній інформаційній базі;
- вести розрахунок зарплати;
- вести облік виробничих процесів з важливим для підприємства розрахунком планової собівартості продукції та розрахунком рентабельності її виготовлення;
- управляти закупками, продажами та запасами;
- обмінюватись даними з регіональними представництвами і формувати звітність по роботі як окремих офісів, так і всіх в цілому.
В результаті проведеної автоматизації керівництво отримало всі інструменти для аналізу діяльності підприємства, за допомогою яких з’явилась можливість ефективного управління компанією і планування її майбутньої діяльності.